Hakkımızda

Hisar Elektrik 1974 yılında Denizli Bayramyeri meydanı Eski Sarayköy Caddesinde şahıs firması olarak faaliyetine başladı.

1998 yılında ikinci şubesini açan Hisar Elektrik 2001 yılında kurumsal dönüşümünü tamamlayarak ünvanını Hisar Elektrik Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirdi.

2003 yılında hızla büyüyen ekonomisi ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmesi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Ahi Sinan Caddesinde Denizli'de bir ilk olarak elektromarket mağazasını açmasına imkan sundu.

Ürün yelpazesini genişleterek yaptığı aydınlatma alanındaki atılımlarıyla, binasına yapılan eklemeyle beraber 7 kat ve 3000m2'den oluşan kapalı alanda hizmet vermektedir.

Schneider Electric'in Denizlideki çok yönlü olan tek bayisidir. Bununla beraber dünyaca ünlü Legrand, Philips, Osram firmalarının bayiliğinin yanısıra Entes, Klemsan, Şafak, Pelsan Aydınlatma, Cemdağ Aydınlatma, Jüpiter Aydınlatma, Mete Enerji, T-plast, Bemis, Kaleporselen, Dündar Aspiratör, Birtaş Kablo, Reçber Kablo ve bunlara benzer dünyada kabul görmüş markalardan oluşan bir çok bayiliği vardır.

Hisar Elektrik geniş ürün yelpazesi, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu sayesinde müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.